COVID-19 OPATŘENÍ

PODMÍNKOU NÁSTUPU NA POBYT nebo VYUŽITÍ SLUŽEB HOTELU BEZ UBYTOVÁNÍ (WELLNESS, BAZÉN, BOWLING, RESTAURACE) JE PŘEDLOŽENÍ JEDNOHO Z NÍŽE UVEDENÝCH POTVRZENÍ (S PLATNOSTÍ OD 3.1.2022):

  • O aplikaci druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen “SPC”) nejméně 14 dní nebo o aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní.
  • Onemocnění COVID-19 jste prodělali během předchozích 180 dnů před nástupem do lázní.
  • Lékářské potvrzení, že osoba nemůže být očkovaná a má platný negativní PCR test (ne starší 72hodin).
  • Ubytovací službu lze tedy také poskytnout osobám, které se ubytují z důvodů pracovních, podnikatelských nebo obdobných, které nelze odložit a splatným negativním PCR testem (ne starší 72hodin). Při absolvování pobytu touto formou není možné využít služby hotelové restaurace, bowling baru a wellness služby.

Lyžařské kurzy

  • U školních lyžařských kurzů kratších než 8 dnů bude u žáků mladších 18 let stačit negativní výsledek PCR testů ne starší než 72 hodin před zahájením kurzu. U delších kurzů pak bude muset být takový žák po pěti až sedmi dnech trvání kurzu otestován znovu. Škola bude následně moci koupit hromadný skipas pro otestované žáky a na základě jejich jmenného sezmanu, kterým potvrdí, že zkontrolovala, že byli negativně otestováni.
 

Veškeré služby jsou poskytovány s ohledem Váš komfort a dodržování platných nařízení. V případě dotazů Vám ráda poradí naše recepce: +420 583 286 421 , +420 602 651 027

Vážení hosté, prosíme o dodržování těchto pravidel, buďte ohleduplní.

Co děláme v rámci COVIDU pro hosty?