WELLNEWS

Vážení příznivci Kolštejn wellness centra,

vzhledem k omezení a opatření vyplývající z onemocnění Covid-19 jsme museli na nezbytný čas odstavit z provozu celé naše zařízení. Z tohoto důvodu jsme byli nuceni zastavit i vydávání našeho občasníku WellNews.

Dovolte mi, abych Vás v krátkosti informoval o dění v našem zařízení za uplynulé měsíce. Novinek je mnoho, takže Vás nebudu nudit a budu stručný.

Vzniklou situaci jsme naplno využili na různé větší opravy technologického vybavení wellness centra a rekonstrukci některých pokojů našich hotelů, kuchyně a minipivovaru.

Období bez hostů nám umožnilo postupný přechod i na zcela nový interní informační systém, internetové stránky a hotelový rezervační systém. Tyto práce však stále probíhají. Po jejich skončení by se naši hosté měli snadněji orientovat v prostorách wellness centra. Přehlednější a jednodušší bude např. i on line rezervace pobytů.

Bude jiný i název našeho zařízení. Relax centrum Kolštejn se po deseti letech mění na Kolštejn wellness centrum. Naše nové internetové stránky naleznete na www.kolstejn.cz. Volat nám můžete na staré, dobře známé telefonní čísla 583 286 421 nebo 602 651 027. Pro jakékoli dotazy nebo specifikaci pobytu, kontaktujte recepci hotelu info@kolstejn.cz.

Co se nabídky pobytů týká, je celkem bohatá a je zaměřena především na letní rodinné pobyty a pobyty pro seniory. Všechny pobytové balíčky obsahují polopenzi, masáže ale i oblíbené slevové kartičky YesCard. Naši věrní hosté mohou nadále využívat své Relax benefit kartičky, jejichž platnost však končí tento rok. Nové věrnostní kartičky budou k dispozici na podzim a obdrží je všichni hosté, automaticky při třetí rezervaci. Toto platí jenom na rezervace přes naši webovou stránku.

Před příchodem teplejších dnů změníme i sortiment jídel v restauraci a v neposlední řadě bude změněna i skladba polopenzí.

Vzhledem k blížící se letní sezóně nejblíže bude uvařeno 10% světlé pivo Vogtey. Toto pivo, vzhledem k nízkému obsahu alkoholu, nejen účinně uhasí žízeň, ale dodá tělu i potřebné minerální látky a celou řadu vitamínů skupiny B. Samozřejmě v naší nabídce nebudou chybět ani naše hvězdy 12% světlý ležák Bran a 11% polotmavý ležák Dolmen. Všechny piva se vyznačují sladovou plností, příjemných vůní a jemnou chmelovou hořkosti. Použité suroviny (voda, pivovarský slad, chmel a kvasnice) projdou kvalitním řemeslným zpracováním, jehož výsledkem je příjemný chuťový zážitek po napití.

Budeme se těšit na setkání s Vámi.

S přátelským pozdravem,

Ing. František Szabados, ředitel

a  personál Kolštejn wellness centra