WELLNEWS

Vážení příznivci Kolštejn wellness centra,

chci Vás i touto formou ujistit, že i po postupném uvolňování opatření vydaných v souvislosti s pandemií Covid-19, máme zajištěno takové hygienické standardy, které zaručí maximálně bezpečný a pohodlný pobyt našim hostům a zároveň bezpečné pracoviště svým zaměstnancům.

Prosím, abyste dodržovali tyto standardy (dezinfekce rukou, 2 metrové odstupy, dobrovolné zakrývání horních dýchacích cest v prostorách našich budov). Naše zařízení se také přihlásilo do Programu “STAY SAFE” vyhlášeného Asociací hotelů a restaurací ČR.

Žádáme Vás také, abyste v případě jakýchkoliv příznaků nemoci Covid-19, předem kontaktovali a požádali naši recepci o odklad čerpání pobytu. V případě potřeby se můžete obrátit i přímo na mě. Děkuji předem, že se chováte zodpovědně.

Minule jsem Vás stručně informoval o plánovaných změnách – novinkách v našem zařízení – interní rezervační systém, web stránky a hotelový rezervační systém. Všechny tyto novinky byly úspěšně zrealizovány a momentálně probíhá pouze dolaďování některých detailů.

Co se nabídky pobytů týká, je celkem bohatá a je zaměřena především na rodinné pobyty a pobyty pro seniory. Všechny pobytové balíčky obsahují polopenzi, masáže ale i oblíbené Slevové kartičky YesCard. 

V krátkém čase budou pobytové balíčky rozšířeny o tradiční podzimní pobyty, které již dobře znáte.

Naši věrní hosté mohou nadále využívat své Relax benefit kartičky, jejichž platnost však končí tento rok. Nové věrnostní kartičky budou k dispozici na podzim a obdrží je všichni hosté, automaticky při třetí rezervaci přes naši webovou stránku. 

Nabídka jídel naší oblíbené restaurace Kolštejn a také skladba polopenzí byla změněna před dvěma týdny.

Už několik týdnů je na čepu i oblíbené 10% světlé pivo Vogtey. Toto pivo, vzhledem k nízkému obsahu alkoholu, nejen Účinně uhasí žízeň, ale dodá tělu i potřebné minerální látky a celou řadu vitamínů skupiny B. Samozřejmě v naší nabídce nebudou chybět ani naše hvězdy 12% světlý ležák Bran a 11% polotmavý ležák Dolmen. Všechny piva se vyznačují sladovou plnosti, příjemných vůní a jemnou chmelové hořkosti. Použité suroviny (voda, pivovarský slad, chmel a kvasnice) Projdi kvalitním řemeslných zpracováním, jehož výsledkem je příjemný chuťový zážitek po napití. 

Na závěr mi dovolte, abych Vám všem popřál příjemně strávené léto a hlavně dobré zdraví. 

Budeme se těšit na další setkání s Vámi.

S přátelským pozdravem,

Ing. František Szabados, ředitel 

a  personál Kolštejn wellness centra