bowling

Myslíme i na hravé hosty: přímo v hotelu jsou k dispozici dvě moderní bowlingové dráhy, kulečníkové stoly, stolní fotbálek a bar se stylovým posezením. 

Bowlingovou obuv vám rádi zapůjčíme zdarma. 

ceník

elektrokola

Relaxační, zážitkové a poznávací jízdy na elektrických kolech.

Krosové elektrokolo s hliníkovým rámem, sportovním designem, odpruženou přední vidlicí, kotoučovými brzdami a rozměrem kol 29“.

500 Kč na 4 hodiny / 900 Kč za den

okolí branné

Branná je obcí s bohatou historií a se širokou nabídkou aktivit pro turisty s různými zájmy. Užijí si zde
lyžaři, běžkaři a snowboardisté. Branná se totiž v posledních letech stala jedním z nejzajímavějších středisek zimní turistiky.

branná

Obec Branná vznikla v podhůří Jeseníků jako Goldenstein, česky Kolštejn již kolem roku 1282. Zlatý kámen, nyní Branná byla založena při staré obchodní cestě do Slezska. Někdy po roce 1301 panoval v obci Jan Wüstenhube, stavebník a zakladatel místního hradu. Později byl Kolštějn navrácen do královského majetku a od roku 1339 zde vládl rod pánů z Lipé. Od roku 1947 mluvíme o obci jako o Branné. Název získala obec podle místní řeky. Od roku 1992 má Branná status městské památkové zóny.

turistické trasy

Branná je obcí s bohatou historií a se širokou nabídkou aktivit pro turisty s různými zájmy. Níže si můžete rozkliknout turistické trasy, které jsou možné absolvovat.